PREKIŲ KEITIMAS ARBA GRĄŽINIMAS

PREKIŲ KEITIMAS ARBA GRĄŽINIMAS

Jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti/pakeisti per 14 kalendorinių dienų. Tokiu atveju, prekė turi būti nenešiota ir nesugadinta. Siunčiant ją mums – nurodykite užsakymo numerį ir parašykite, kodėl prekę norite grąžinti arba į ką norite keisti. Visas prekes galite nemokamai grąžinti per OMNIVA paštomatus.

Kaip nemokamai grąžinti prekes?
1. Užpildykite prekių grąžinimų formą. Ją rasite: ČIA.
2. Supakuokite grąžinamą prekę/prekes ir įdėkite į OMNIVA paštomatą.
3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 7 darbo dienų nuo tada, kai prekės pristatomos į Smartandcute parduotuvę.

Grąžinimas NEMOKAMAS.
Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.

Prekės atsisakyti galite net ir tada, jei užsakymas dar net nėra suruoštas. Tokiu atveju rašykite info@smartandcute.lt arba skambinkite +37060366409
Mes užsakymą atšauksime ir grąžinsime pinigus, jei jau spėjote apmokėti (:

Jeigu gavote nekokybišką ar kelionės metu pažeistą prekę, kreipkitės į Smarandcute komandą ir mes padėsime surasti Jums tinkamiausią sprendimą. Jūs nuspręsite ar prekę reiktų pataisyti, pakeisti prekę tokia pačia kokybiška preke, pakeisti kita preke ar grąžinti pinigus. 

Taip pat prekes galite grąžinti ir kitu – Jums patogiu būdu, tačiau tuomet klientas pats apmoka prekių siuntimo išlaidas. 

PREKIŲ KEITIMAS JEI NETINKA DYDIS

Netikusią prekę galite grąžinti arba pasikeisti į kitą per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos.
Svetainėje smartandcute.lt yra pateikta DYDŽIŲ LENTELĖ , kurioje žinodami savo vaiko matmenis galite lengvai parinkti tinkamą prekės dydį.
Jūsų patogumui prie kiekvieno drabužio yra pateikti konkretaus gaminio išmatavimai, tad išmatavę savo mėgiamą ir jau nešiojamą drabužį, galite nuspręsti, kuris dydis jums bus tinkamas.
Jei apsispręsti negalite – drąsiai rašykite mums el.p.:info@smartandcute.lt ir pasitarkime dėl dydžio pasirinkimo.

Jeigu tinkamo dydžio pasirinkti nepavyko – NEBĖDA. Dalinkimės siuntimo išlaidomis per pusę ir pakeiskime jums į tinkamą dydį.
Viskas ką jums reikia padaryti, tai siųsti netikusią prekę man atgal (Omnivos paštomato duomenys apačioje), o aš, patikrinusi, kad prekė atitinka grąžinamos prekės būklę, išsiųsiu jums tinkamą dydį. 

P.S.: Jūs susimokate už prekės grąžinimą, o aš sumoku už naujos prekės pakeitimą. Išlaidos 50/50 😉

GAVĖJO DUOMENYS:

Sandra Markutė
RIMI Medeinos g. 8 Vilnius OMNIVA paštomatas
Tel. +37060366409
El. Paštas. info@smartandcute.lt

Grąžinamos prekės turi būti nesuteptos, nenešiotos, neplautos, su originaliomis etiketėmis ir tokios pat būklės, kokias gavote.
Prekės, neatitinkančios šių sąlygų gali būti nepriimtos ir grąžintos jums jūsų sąskaita. 
Nauja prekė bus išsiųsta nemokamai, jei grąžinta prekė atitiks aukščiau išvardintus reikalavimus.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS/KEITIMAS KAI YRA BROKAS

Jei pastebėjote, kad prekė yra brokuota – grąžinimas ar keitimas vykdomas nemokamai. Tokiu atveju susisiekite su mumis el.p.:info@smartandcute.lt

Jei grąžinate, nes nepatiko fasonas, spalva ar. pan. (ne dėl mūsų kaltės). Grąžinimas vykstą jūsų sąskaita. 

MUITINĖS IR PARDAVIMO MOKESČIAI:

Atminkite, kad priklausomai nuo jūsų užsakymo ir šalies, gavę užsakymą, turėsite sumokėti vietinius importo mokesčius (muitą, pardavimo mokestį).
Kai kurie užsakymai gali vėluoti muitinėje. Deja, mes negalime kontroliuoti šių mokesčių ar vėlavimų ir negalime numatyti, kokie jie gali būti.
Atsisakius sumokėti tokius mokesčius, užsakymas visiškai atšaukiamas. Su atšaukimu susijusios transporto ir muitinės formalumų išlaidos bus išskaičiuotos iš jums grąžintos sumos.