ApieMus_1

ESAME SMART & CUTE

KURIAME MAŽIEMS IR SUMANIEMS

Mes visi buvome vaikai. Augome žaisdami, svajodami, kurdami, atrasdami. Gyvendami savo pasaulyje, kuriame buvo kitokios taisyklės. Tikras draugas čia pasidalindavo vienintele ledų porcija ir stovėdavo šalia, kai jausdavomės nedrąsai susitikę vaikus iš svetimo kiemo.

Tokia buvo mūsų vaikystė. Atvira, nuoširdi, jaudinanti. Vaikystėje norėjome, kad niekas mūsų nevaržytų ir niekada nesakytų „ne“. Leistų jaustis savimi, pasitikėti esančiais šalia. Nekurtų primestų taisyklių, nes jas turėjome savas. Kai draugystė reiškė viską.

Toks buvo mūsų pasaulis. Jo norime savo bei jūsų vaikams. Todėl ir kuriame kitokius drabužius. Ieškome stiliaus, kuris vaikams suteiktų drąsos, įkvėpimo būti savimi, jaustis patogiai, madingai bei laisvai. Leidžia turėti savo taisykles ir niekada neužaugti.

ApieMus_2

STILINGI –VADINASI, LAIMINGI

Esu mama ir auginu dvi dukras. Jos yra didžiausios mano mūzos bei įkvėpėjos. Tai – nuoširdus šeimos kartų ryšys. Mano močiutė buvo siuvėja, kurią stebėdavau nuo vaikystės. Mokiausi ir žavėjausi jos kruopštumu, talentu bei užsidegimu. Šią patirtį perėmiau pati ir nuo mažų dienų susitelkiau didžiausiai savo aistrai – drabužių kūrimui.

Gimus dukroms, ėmiau pastebėti, kad visi vaikiški rūbai – vienodi. Klišinės spalvos, kirpimai, raštai, medžiagos. Todėl norėjau kažko kito. Kitokio požiūrio, idėjos, supratimo. Mados, kuri leistų vaikams būti savimi. Stilingiems ir laimingiems.

Tokia yra mano vizija. Kurti drabužius, kurie suteiktų emocijas. Primintų mums vaikystę ir suteiktų džiaugsmą ja mėgautis vaikams. Todėl po ilgų paieškų, 2019-aisiais nutariau su savo šeima sukurti prekės ženklą, kuris keičia požiūrį į vaikų madą. Kartu leidžiančią jiems mėgautis tuo pasauliu, kuriame gyvena vaikystė.

Taip gimė SMART & CUTE. Drabužiai vaikams, sukurti iš širdies – į širdis.

Nuoširdžiai,

Sandra Markutė
S. Markutė
SMART & CUTE